BMW AUTO FORUM: accesorii de iarna - BMW AUTO FORUM

Jump to content

Page 1 of 1

accesorii de iarna

#1 User is offline   udrescugeorge Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 3
  • Joined: 23-February 11

Posted 08 March 2011 - 01:36 PM

Nu stiu cum e la voi, dar cand vine vorba de siguranta mea in masina, dau oricat de multi bani. Si cum iarna nu se mai termina si problemele mele cu derapajele cresc - am cauciucuri all season pentru ca nu o scot asa des din garaj pe timp de iarna. Ideea e ca nu am deloc timp sa merg sa caut cele mai bune oferte, asa ca prefer magazinele online care sa-mi trimita ce cumpar acasa. Voi ati cumparat de la vreunul? puteti sa-mi recomandati ceva? M-ar interesa niste lanturi de zapada. Mersi!

#2 User is offline   pyu Icon

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 878
  • Joined: 12-September 09

Posted 08 March 2011 - 02:39 PM

Nu e cam tarziu pentru lanturi?

Eu sunt de parere ca nu prea ai ce face cu lanturile, decat daca prinzi zapezi foarte mari, si le montezi atunci.

#3 User is offline   ioana.M Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 6
  • Joined: 02-March 11

Posted 08 March 2011 - 04:55 PM

View Postpyu, on 08 March 2011 - 02:39 PM, said:

Nu e cam tarziu pentru lanturi?

Eu sunt de parere ca nu prea ai ce face cu lanturile, decat daca prinzi zapezi foarte mari, si le montezi atunci.


nu cred ca mai e nevoie de lanturi pe vremea asta:P. prietenul meu si-a luat lanturi din comerţ.

This post has been edited by Christian: 13 May 2011 - 07:17 PM
Reason for edit:: spam


#4 User is offline   udrescugeorge Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 3
  • Joined: 23-February 11

Posted 12 March 2011 - 05:13 PM

Salut si mersi pentru raspunsuri. Am intrat pe aventuria.ro, am vazut oferta lor si nu mi-am mai luat lanturi ci un suport de biciclete, pentru ca mi-am dat seama ca vine primavara si o sa tot fug la munte cu bicicletele. Mersi @Ioana pentru recomandare

#5 User is offline   faimos Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 1
  • Joined: 16-March 11

Posted 17 March 2011 - 01:08 PM

Poti cauta accesorii si pe www.oriceorice.ro, poate le gasesti chiar mai ieftin. Site-ul e in principiu creat pentru a posta anunturi gratuite si a cauta prin ele dar au si functie pentru creare de magazine virtuale si chiar arata ok. Poti arunca o privire, de pierdut nu ai nimic ca e moca

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users