BMW AUTO FORUM: Activare/dezactivare ''pleoape'' la e60 - BMW AUTO FORUM

Jump to content

Activare/dezactivare ''pleoape'' la e60

#41 User is offline   ionut525d Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 27
  • Joined: 24-September 14
  • Location:germany
  • Car:bmw e60 525d

Posted 08 November 2014 - 04:15 PM

Scz ca nu mam facut inteles.am iDrive profesional.dar nu are nici magazie de cd .nici usb nici mp3 si nici aux.da pentru muzica ca stau cu o gramada de cd-uri prin masina.si as dori usb pentru muzica sau pentru conectare direct la telefon sau aux tot pt muzica.am bluetooth dar nu ma ajuta decat la contectarea telefonui la iDrive pentru apelare si vorbire in mod maini libere.nu pot asculta muzica sau alt cv.sau daca ai alta idee cum si ce pot face sa nu mai fiu nevoit sa fac o miie de cd -uri audio.?ms frumos.

#42 User is offline   Bogdan M. Icon

  • Senior
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 3,197
  • Joined: 03-September 09
  • Location:Bucureşti

Posted 08 November 2014 - 05:48 PM

Nu ai nici magazie?

#43 User is offline   ionut525d Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 27
  • Joined: 24-September 14
  • Location:germany
  • Car:bmw e60 525d

Posted 08 November 2014 - 07:34 PM

Din pacate nu am decat cei in bord.adica .cd si dvd.alt cv nu are .in rest masina are destule optiuni dar unde trebuia sa puncteze mai tare acolo a omis.masina a fost cump de o femeie de la 50 km de danemarca.din germania fiind cumparata eu sunt al doilea proprietar.arata foarte bine masina si merge destul d bine.dar cred ca persoana anterioara nui placea muzica ori nu se dadea prea mult in vant dupa asa cv.pacat si asta ma deranjeaza.dar nu puteam refuza masina pentru cestia asta.si acum ma gandesc sa gasesc solutia crea mai buna si economica si calitativa.zik si eu....

#44 User is offline   Bogdan M. Icon

  • Senior
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 3,197
  • Joined: 03-September 09
  • Location:Bucureşti

Posted 08 November 2014 - 07:38 PM

www.kneb.net/bmw/E63-4/Aux%20Input.pdf

sau

www.m5board.com/vbulletin/e60-m5-e61-m5-touring-discussion/216226-diy-auxiliary-input-e60.html

#45 User is offline   ionut525d Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 27
  • Joined: 24-September 14
  • Location:germany
  • Car:bmw e60 525d

Posted 08 November 2014 - 07:57 PM

Multumesc mult .cu montajul mas descurca dar din pacate nu am cu ce face retrofitul .nu am soft pt bmw defapt am dar nu reusesc sal intstalez doar jumatate si imi da eroare.cat mar costa sa fac asta? La bmw sau la service

#46 User is offline   Bogdan M. Icon

  • Senior
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 3,197
  • Joined: 03-September 09
  • Location:Bucureşti

Posted 08 November 2014 - 08:12 PM

Esti in Romania?

#47 User is offline   ionut525d Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 27
  • Joined: 24-September 14
  • Location:germany
  • Car:bmw e60 525d

Posted 08 November 2014 - 08:30 PM

Din pacate nu sunt in germania.dar ajung de Craciun acasa si stau pana la jumatatea lui ianuarie .aici mam interesat la bmw si uni mi.au spus k nu se poate alti au cerut o suma enorma pt un cablu si o acctivare din pc.mar interesa daca tot dau bani sa dau pe un modem mai complex si cu usb si cu aux daca sar putea ca am vazut pe net ca uni au montat daia tot ma sfatuiesc cu tine.sa aleg cv bun si util.dar nu stiu daca merge la mine si cat mar duce cu totul.

  • (3 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users