BMW AUTO FORUM: huse auto la comanda Albert Premium - BMW AUTO FORUM

Jump to content

Regulament Bursa comercială
Page 1 of 1

huse auto la comanda Albert Premium huse auto realizate la comanda cu materiale originale de tapiterie

#1 User is offline   Albert Premium Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 5
  • Joined: 23-June 11

Posted 23 June 2011 - 01:25 PM

Societatea noastra comercializeaza peste 2000 sortimente de huse auto la comanda, utilizand aceleasi materiale de tapiterie ca si la marile grupuri de automobile din domeniu (Skoda, BMW, Audi, etc)

Husele comercializate sunt testate de TUF – Süd pentru declansarea corecta a airbagurilor, husele auto avand 5 ani garantie pentru produs si certificate ISO 9001.

Experienta companiei face dovada calitatii si a originalitatii huselor auto comercializate. Acestea sunt fabricate exclusiv la comanda. Chiar si cele mai mici detalii sunt luate in considerare de aparatura profesionala de cusut si taiat.

Materialele utilizate in fabricarea huselor auto sunt : Autotextil, RS Design, Leather Look si Alcantara.

Prioritatea noastra este satisfactia clientului. Prin urmare, utilizam numai materiale de cea mai buna calitate, societatea noastra indeplinind orice cerinta a clientului in materie de produs.

Preturile incep de la 224 EUR/ 5 locuri (set complet, colectia Classic cu material Autotextil Black) si includ TVA, taxa de transport fiind in cuantum de 20 ron/colet. Membrii forumului beneficiaza de o reducere de 8 % din valoarea comenzii, in calitate de clienti.

Oferim 5 ani garantie pentru produs iar pentru persoanele interesate se trimit si mostre gratuite cu materialele.

Va garantam calitatea huselor noastre precum si profesionalismul nostru.
Vizitati site-ul nostru http://romana.albert-premium.com/ si nu ezitati sa ne contactati pe adresa office@husa-auto.ro!

Attached File(s)



#2 User is offline   Albert Premium Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 5
  • Joined: 23-June 11

Posted 28 June 2011 - 10:39 AM

Revenim cu o precizare: rugam persoanele interesate de informatii legate de huse, preturi si montaj, sa completeze cererea de oferta din pagina Configuratorului:
http://romana.albert...om/?page_id=296

Veti fi contactat telefonic urmand ca ulterior sa primiti un mail cu informatiile cerute.

Va multumim!

This post has been edited by Albert Premium: 28 June 2011 - 10:39 AM


#3 User is offline   DanS Icon

  • Pasyonat
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 1,425
  • Joined: 06-September 09
  • Location:Houston Tx, PH RO

Posted 28 June 2011 - 10:59 AM

View PostAlbert Premium, on 28 June 2011 - 11:39 AM, said:

Revenim cu o precizare: rugam persoanele interesate de informatii legate de huse, preturi si montaj, sa completeze cererea de oferta din pagina Configuratorului:
http://romana.albert...om/?page_id=296

Veti fi contactat telefonic urmand ca ulterior sa primiti un mail cu informatiile cerute.

Va multumim!


Arata super ce-am vazut acolo....O intrebare: Daca eu vreau sa cumpar un set pentru E46, trebuie sa-l montez la voi?.... sau le primesc si o pot face si singur?
Pe bune, chiar arata bine

#4 User is offline   Valentin Icon

  • Pancake Master
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 76
  • Joined: 13-September 09

Posted 28 June 2011 - 01:53 PM

Chiar ca arata foarte misto :)/> . Ma intreb daca se poate face ceva si la portiere

#5 User is offline   Albert Premium Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 5
  • Joined: 23-June 11

Posted 14 July 2011 - 11:04 AM

Buna ziua,

Fiecare client primeste impreuna cu husele un DVD care contine instructiunile de montaj. 90 % dintre clienti isi monteaza singuri husele. Restul apeleaza la partenerii nostri din tara (concesionari, service-uri) care le asigura montajul, insa contra cost desigur. Putini sunt cei care apeleaza la noi, de regula cei care se deplaseaza sau stau in zona noastra (langa Targu Mures)
Un montaj poate dura intre 2-3 ore, in functie de modelul masinii si gradul de dificultate al scaunelor dar fiecare client s-ar descurca cu putina rabdare si atentie.
Exista si pe site-ul nostru o sectiune speciala numita "Montaj" unde puteti vedea clipuri video cu exemple de montaj:
http://romana.albert...mium.com/305-2/
Mentionez ca pentru masinile la care se considera ca montajul necesita mai mult efort se ofera un DVD special cu modelul respectiv iar pentru restul se ofera DVD-uri universale.





View PostDanS, on 28 June 2011 - 10:59 AM, said:

Arata super ce-am vazut acolo....O intrebare: Daca eu vreau sa cumpar un set pentru E46, trebuie sa-l montez la voi?.... sau le primesc si o pot face si singur?
Pe bune, chiar arata bine


#6 User is offline   Albert Premium Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 5
  • Joined: 23-June 11

Posted 14 July 2011 - 11:19 AM

Buna ziua,

Din pacate pentru fetele de usi nu putem face prea multe...singura varianta ar fi sa furnizam clientului material la metru liniar iar el sa mearga la un tapiter ca sa i-l puna pe portiere. Ca si aspect produsul nostru arata ca o retapitare dar ca si functionalitate sunt huse . Prin urmare acestea cuprind doar ceea ce tine de scaune (fata, spate + tetiere si cotiere). :)/>


View PostValentin, on 28 June 2011 - 01:53 PM, said:

Chiar ca arata foarte misto :)/> . Ma intreb daca se poate face ceva si la portiere


#7 User is offline   G-Man Icon

  • Junior
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 125
  • Joined: 23-September 09
  • Location:Nitra /SK sau VN-RO-UE
  • Car:E39 525D Touring SOLD, 525D E60

Posted 24 July 2011 - 07:25 PM

Cat costa husa din poza nr 3 pentru E 39 cu scaune fata normale nu sport cu bancheta spate rabatabila si fractionala, e cam aiurea sincer sa completez o cerere doar pt o cerere de pret.

This post has been edited by G-Man: 24 July 2011 - 07:25 PM


#8 User is offline   Albert Premium Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 5
  • Joined: 23-June 11

Posted 25 July 2011 - 09:29 AM

Buna,

In poza nr. 3 sunt huse realizate din material textil (interior - Duo Antracit)+ piele ecologica (Leather Look) pe laterale. Pretul unui astfel de set (incluzand tettiere si cotiera, daca exista) este de 448 EUR, tva inclus din care se scade 8 % (reducere acordata membrilor forumului). Pret final: 412 EUR, tva inclus.


View PostG-Man, on 24 July 2011 - 07:25 PM, said:

Cat costa husa din poza nr 3 pentru E 39 cu scaune fata normale nu sport cu bancheta spate rabatabila si fractionala, e cam aiurea sincer sa completez o cerere doar pt o cerere de pret.


Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users