BMW AUTO FORUM: Piese Auto - BMW AUTO FORUM

Jump to content

Regulament Bursa - Anunţuri Diverse
Page 1 of 1

Piese Auto Piese auto noi la preturi corecte - http://www.srcpieseauto.ro

#1 User is offline   Username2 Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 0
  • Joined: 09-September 11

Posted 09 September 2011 - 02:41 PM

Piese auto noi la preturi corecte : http://www.srcpieseauto.ro

SC SERCOM CARMEN IMPEX SRL s-a infiintat in anul 1992.
Inca de la inceput societatea s-a ocupat de comercializarea pieselor auto ceea ce ne confera o experienta bogata in acest domeniu.
Societatea noastra ofera din stoc si la comanda piese auto pentru toata gama de autoturisme straine, Dacia Logan, Duster si Sandero de cea mai buna calitate atat aftermarket cat si originale la preturi competitive.
In plus va putem oferi piese de schimb pentru alternatoare si electromotoare.
In cadrul societatii noastre prioritatea absoluta o reprezinta calitatea produselor comercializate.
Punctul nostru forte il reprezinta atat gama larga de produse comercializate cu o maxima seriozitate, cat si timpul scurt de livrare al acestora.
Obiectivul nostru este sa ne asiguram ca cerintele dumneavoastra sunt indeplinite in asa fel in cat sa deveniti un client fidel al magazinului nostru.
Daca doriti sa faceti o comanda pentru PIESE AUTO, va rugam sa folositi formularul de comanda sau sa ne vizitati la sediul nostru din Bucuresti.
Va asteptam cu placere si va multumim pentru alegerea facuta!
Echipa SRC PIESE AUTO!

Attached File(s)

  • Attached File  geo.jpg (125.19K)
    Number of downloads: 6


#2 User is offline   Madalin Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 43
  • Joined: 17-June 11

Posted 09 September 2011 - 04:36 PM

Am cumparat multe piese de la ei, recomand cu placere. Am colaborat cu toata echipa de acolo, dar cel mai multumit am fost de Marian.

#3 User is offline   Christian Icon

  • Stealth
  • PipPipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 733
  • Joined: 03-September 09
  • Location:أبو ظبي
  • Car:F01 730d
  • Motorcycle:ZZR 1400

Posted 09 September 2011 - 04:47 PM

Regulament

Quote

6. Username, avatar, semnătură, custom member title.

Nu este permisă reclama comercială în cadrul username-ului, semnăturii, avatarului sau custom member title-ului.


Te rog să-mi comunici un alt username pe care ai dori să îl foloseşti.

Mulţumesc.

#4 User is offline   bazar Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 0
  • Joined: 12-April 13

Posted 14 April 2013 - 12:25 PM

View PostUsername2, on 09 September 2011 - 02:41 PM, said:

Piese auto noi la preturi corecte : http://www.srcpieseauto.ro

SC SERCOM CARMEN IMPEX SRL s-a infiintat in anul 1992.
Inca de la inceput societatea s-a ocupat de comercializarea pieselor auto ceea ce ne confera o experienta bogata in acest domeniu.
Societatea noastra ofera din stoc si la comanda piese auto pentru toata gama de autoturisme straine, Dacia Logan, Duster si Sandero de cea mai buna calitate atat aftermarket cat si originale la preturi competitive.
In plus va putem oferi piese de schimb pentru alternatoare si electromotoare.
In cadrul societatii noastre prioritatea absoluta o reprezinta calitatea produselor comercializate.
Punctul nostru forte il reprezinta atat gama larga de produse comercializate cu o maxima seriozitate, cat si timpul scurt de livrare al acestora.
Obiectivul nostru este sa ne asiguram ca cerintele dumneavoastra sunt indeplinite in asa fel in cat sa deveniti un client fidel al magazinului nostru.
Daca doriti sa faceti o comanda pentru PIESE AUTO, va rugam sa folositi formularul de comanda sau sa ne vizitati la sediul nostru din Bucuresti.
Va asteptam cu placere si va multumim pentru alegerea facuta!
Echipa SRC PIESE AUTO!



Reduceri ceva?

#5 User is offline   DanS Icon

  • Pasyonat
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 1,425
  • Joined: 06-September 09
  • Location:Houston Tx, PH RO

Posted 14 April 2013 - 12:33 PM

la ce te referi?....Cand te-am validat acum cateva minute am crezut ca ne vei face TU ceva oferte cu reducerile de rigoare...
Cumva username 2 si tu sunteti aceeasi persoana sau va cunoasteti si sunteti concurenti? B)/>
Clarifica te rog dar pana atunci am sa ma edific eu...sper

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users