BMW AUTO FORUM: Eveniment auto - BMW AUTO FORUM

Jump to content

Page 1 of 1

Eveniment auto Drift, accelerari etc

#1 User is offline   Fane_05 Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 85
  • Joined: 14-September 09
  • Location:Suceava

Posted 28 September 2009 - 12:12 PM

Sambata si duminica 26-27.09 la ShoppingCity Suceava a avut loc un show auto organizat de mai multi oameni :)/>, nu cred ca intereseaza pe cineva de cine. A fost un eveniment frumos, am si ceva poze si filmulete, au fost concurenti de Suceava, Bucuresti, Botosani, P Neamt, Iasi, Cluj si de prin alte parti cred. Au venit de la Buc. cei cu driftul cu vreo 3 ursulete destul de modificate, 2 aveau motoare V8 de 4.4, iar al 3-lea un alpina de 3.5 Si participantul de ma noi din Sv cu o pisica 328. A venit pt 30 de min si Tengu, sau cu i se zice, cu un Skiline. La accelerari au fost pisici 318is si 320, vreo 2-3 ursi 325. Toate astea pana un participant cu un kadet destul de puternic, peste 300 de cai, la oprire a pus frana brusca si l-a frurat in partea dreapta, a trecut prin fata celuluilalt participant, un Audi TT, si a luat o bordura care l-a priectat peste un sant intr-un colt de casa din care a sarit inapoi pe pista. Soferul nu a patit nimic si masina spre surprinderea mea nu e foarte tare avariata. S-au anulat accelerarile si s-a continuat cu drifturile si premierea. Poxe am sa le pun doar pe acelea cu BMW-uri, daca vreti si altele imi spune-ti.

Attached File(s)



#2 User is offline   pyu Icon

  • Membru
  • PipPipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 878
  • Joined: 12-September 09

Posted 28 September 2009 - 03:29 PM

Era bine daca le faceai si un resize :)/>

Filmuletele nu le pui?

#3 User is offline   Andrei Icon

  • Vuuuumm
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 299
  • Joined: 03-September 09
  • Location:Codlea - BRASOV
  • Motorcycle:Honda Transalp

Posted 28 September 2009 - 08:32 PM

Misto masinile, dar E60-ul negru nu-mi place de niciun fel...pragurile alea-s hidoase :mellow:/>

#4 User is offline   Fane_05 Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 85
  • Joined: 14-September 09
  • Location:Suceava

Posted 29 September 2009 - 07:18 AM

mi-am dat seama prea tarziu de resize, dupa ce le-am pus. filmele sunt cu drifturi si am sa le pun astazi, sa vad cum am timp.

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users