BMW AUTO FORUM: problema la baterie - BMW AUTO FORUM

Jump to content

Page 1 of 1

problema la baterie

#1 User is offline   jeanwpp Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 2
  • Joined: 04-October 12

Posted 04 October 2012 - 04:51 PM

salutare am si eu o pisica din 96 si de ceva vreme adica de 2 ani am mari probleme cu bateria (originala) am schimbato fiind veche. Mi-am achizitionat una varta blue de 63 dupa un timp peste noapte chiar si vara mi-o descarca definitiv am crezut ca e din baterie si am fost si am schimbato crezand ca nu am nimerito buna la fel si asta o descrca .Acum am ajuns sa o descarce in 10 minute CE CONSUMATOR ASA MARE SA AM ??????

#2 User is offline   Christian Icon

  • Stealth
  • PipPipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 733
  • Joined: 03-September 09
  • Location:أبو ظبي
  • Car:F01 730d
  • Motorcycle:ZZR 1400

Posted 04 October 2012 - 06:37 PM

Salut!

Cred că cel mai bine ar fi să mergi la un electrician și să verifice el. Poate ai alarmă sau sistem audio aftermarket și pe acolo se pierde, dar e o simplă presupunere. Cu certitudine nu are nimeni cum să îți răspundă pe un forum.

#3 User is offline   jeanwpp Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 2
  • Joined: 04-October 12

Posted 04 October 2012 - 08:45 PM

View PostChristian, on 04 October 2012 - 06:37 PM, said:

Salut!

Cred că cel mai bine ar fi să mergi la un electrician și să verifice el. Poate ai alarmă sau sistem audio aftermarket și pe acolo se pierde, dar e o simplă presupunere. Cu certitudine nu are nimeni cum să îți răspundă pe un forum.

ms pt sfat asa am sa fac


am mai intrebat in stanga si in dreapta si mi-au spus ca poate sa-mi descarce bateria si electromotorul (am schimbat bendixul la cineva care nu prea avea trb cu meseria) si poate .....

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users