BMW AUTO FORUM: VOPSITORIE LUX SI GARANTIE LA ORICE LUCRARE PT AUTO-MOTO-VELLO - BMW AUTO FORUM

Jump to content

Regulament Bursa comercială
Page 1 of 1

VOPSITORIE LUX SI GARANTIE LA ORICE LUCRARE PT AUTO-MOTO-VELLO vopsitorie profesionala

#1 User is offline   autopiele Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 8
  • Joined: 16-October 11
  • Location:bucuresti

Posted 11 May 2012 - 06:17 PM

Service de lux ofera o imensa gama de reparatii si personalizari pt vopsitorie,tinichigerie,polish caroserie,polish plastice interior (ornamentele vopsite sau imbracate in diferite materiale),curatare profesionala cu materiale de maxima calitate pt interior - exterior,curatat tapiterie,mocheta,plafon,etc,reparatii planse bord,volane si la toata tapiteria cu materiale originale si specifice oricarui model de masina si nu numai,vopsit-indreptat si personalizat jante auto,fibra,etc toate la cele mai mari standarde EU,pt orice piesa reconditionata si personalizata noi ne captam toata atentia si oferim garantia unui produs fara gresala si de calitate excelenta.
Va asteptam sa ne contatctati tel pt orice intrebare si programari la tel: 0722.22.85.85
dl Ene C-tin administrator service auto

#2 User is offline   Service Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 3
  • Joined: 14-June 12

Posted 14 June 2012 - 06:24 AM

View Postautopiele, on 11 May 2012 - 06:17 PM, said:

Service de lux ofera o imensa gama de reparatii si personalizari pt vopsitorie,tinichigerie,polish caroserie,polish plastice interior (ornamentele vopsite sau imbracate in diferite materiale),curatare profesionala cu materiale de maxima calitate pt interior - exterior,curatat tapiterie,mocheta,plafon,etc,reparatii planse bord,volane si la toata tapiteria cu materiale originale si specifice oricarui model de masina si nu numai,vopsit-indreptat si personalizat jante auto,fibra,etc toate la cele mai mari standarde EU,pt orice piesa reconditionata si personalizata noi ne captam toata atentia si oferim garantia unui produs fara gresala si de calitate excelenta.
Va asteptam sa ne contatctati tel pt orice intrebare si programari la tel: 0722.22.85.85
dl Ene C-tin administrator service auto


Preturi?

#3 User is offline   bmw777cvp Icon

  • Nou venit
  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 7
  • Joined: 05-February 11
  • Location:bucuresti
  • Car:bmw 730d

Posted 21 June 2012 - 11:02 AM

locatie?

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users