BMW AUTO FORUM: Fotografii - BMW AUTO FORUM

Jump to content

Fotografii

#61 User is offline   Severus Icon

  • Junior
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 481
  • Joined: 24-September 10
  • Location:Moon of Endor
  • Car:cazan

Posted 20 February 2011 - 05:08 PM

Dane cat mi-as dori sa fie adevarat ce spui :(/> .Dar din pacate pestele ala mare a fost prins cu plasa din pescarie.Mi-e greu sa recunosc dar asa este.Eu l-am pescuit dar cu plasa :P/> si mi-am facut poze cu el cu undita :lol:/>

In legatura cu fumatul,doar dupa ce te lasi ai sa vezi cate lucruri ai de facut in loc.Se spune ca suma viciilor ramane constanta orice ai face.Este valabila aceasta atat vreme cat nu intervine vointa care are puterea de a scadea din vicii,astfel incat suma lor poate fi (n-1) ; unde n este un numar natural care este asociat cu viciile... :)/> ,iar 1,uneori coincide cu n,asta in cazul in care viciile au fost eliminate total multumita vointei :)/>

#62 User is offline   DanS Icon

  • Pasyonat
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 1,425
  • Joined: 06-September 09
  • Location:Houston Tx, PH RO

Posted 20 February 2011 - 06:11 PM

View Postseverus_phantom, on 20 February 2011 - 07:08 AM, said:

In legatura cu fumatul,doar dupa ce te lasi ai sa vezi cate lucruri ai de facut in loc.Se spune ca suma viciilor ramane constanta orice ai face.

Aha.....de baut ziceai ca nu bei...de fumat nu mai.....sa inteleg ca ........... :lol:/> :lol:/> :lol:/> :lol:/> :lol:/>
Eu mi-am luat si tigara electronica, am incercat si cu bomboane si cu guma de mestecat.
Nu le-am putut aprinde pe niciuna din categoriile astea de produse si ca urmare mi-am luat iar tigari ca astea se aprind sigur.....
PS: Am incercat niste tigari cumparate de la o farmacie....Un gust oribil....
Am auzit de acupunctura dar inca nu m-am hotarat... :ph34r:/>
VB

#63 User is offline   Severus Icon

  • Junior
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 481
  • Joined: 24-September 10
  • Location:Moon of Endor
  • Car:cazan

Posted 20 February 2011 - 06:25 PM

View PostDanS, on 20 February 2011 - 06:11 PM, said:

Aha.....de baut ziceai ca nu bei...de fumat nu mai.....sa inteleg ca ........... :lol:/> :lol:/> :lol:/> :lol:/> :lol:/>


da intelegi bine ;la mine n=1 adica suma viciilor este zero; asta daca cola si cafeaua nu intra in categoria vicii. :rolleyes:/>

View PostDanS, on 20 February 2011 - 06:11 PM, said:

Eu mi-am luat si tigara electronica, am incercat si cu bomboane si cu guma de mestecat.
Nu le-am putut aprinde pe niciuna din categoriile astea de produse si ca urmare mi-am luat iar tigari ca astea se aprind sigur.....
PS: Am incercat niste tigari cumparate de la o farmacie....Un gust oribil....
Am auzit de acupunctura dar inca nu m-am hotarat... :ph34r:/>
VB


eu prima data m-am hotarat in mintea mea...asta a fost cel mai greu lucru...

in etapa a-2-a am cumparat tigari light si am inceput sa le reduc treptat in decursul a 2 saptamani....dupa care fumam doar jumate din tigari...si chiar eram foarte nervos cand le aprindeam....dupa care am zis gata stop sa vedem care pe care....si nu am mai fumat...cand i-mi vine sa fumez,mestec guma si am rezolvat...asa si inca ceva:am folosit vreo 7 zile plasticuri dealea cu nicorette...nu sunt cine stie ce dar ajuta....

#64 User is offline   DanS Icon

  • Pasyonat
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 1,425
  • Joined: 06-September 09
  • Location:Houston Tx, PH RO

Posted 20 February 2011 - 06:55 PM

View Postseverus_phantom, on 20 February 2011 - 08:25 AM, said:

cand i-mi vine sa fumez,mestec guma si am rezolvat...

Ahaaaaaa...deci se mesteca....eu incercam s-o aprind...Glumesc... :lol:/> :lol:/> :lol:/>
Si eu vreau sa le las......vad eu cum fac

View Postseverus_phantom, on 20 February 2011 - 08:25 AM, said:

da intelegi bine ;la mine n=1 adica suma viciilor este zero; asta daca cola si cafeaua nu intra in categoria vicii. :rolleyes:/>

Pai eu ma refeream la alt viciu....... :wub:/>
Cola, mai merge dar cafeaua asa fara .......mai greu....

Suntem offtopic.....nasol

#65 User is offline   stefan_t Icon

  • Pasionat non-staff
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 275
  • Joined: 28-January 10
  • Location:Ploiesti
  • Car:e36, 325i cabrio

Posted 20 February 2011 - 10:21 PM

Delta, cetatea de la Enisala, Straja in Hunedoara

Attached File(s)



  • (4 Pages)
  • +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users