BMW AUTO FORUM: ce parere aveti de culoarea albastru metalizat la un seria 5 E60 ??? - BMW AUTO FORUM

Jump to content

Page 1 of 1

ce parere aveti de culoarea albastru metalizat la un seria 5 E60 ???

#1 User is offline   miha7901 Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Banned
  • Posts: 11
  • Joined: 22-October 10
  • Car:BMW

Posted 30 October 2010 - 09:44 PM

Sall, as vrea sa aflu cateva opinii legate de culoarea masinii, nu stiu ce sa aleg: miercuri vreau sa cumpar una dintre masini( 520i E60), deci voi ce ziceti sa aleg intre un albastru metalizat cu piele bej si insertii lemn si un negru metalizat cu piele neagra si insertii lemn, restul optionalelor ar fi cam in favoarea albastrului metalizat( faruri adaptive, scaune incalzite , xenon) , etc..Va multumesc anticipat , sper sa va dati cu parerea, sa aveti drumuri curate va doresc, sall. :mellow:/> :worshipbmwi:/>

#2 User is offline   Christian Icon

  • Stealth
  • PipPipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 733
  • Joined: 03-September 09
  • Location:أبو ظبي
  • Car:F01 730d
  • Motorcycle:ZZR 1400

Posted 30 October 2010 - 10:55 PM

Aici degeaba de dăm noi cu părerea... conteză ţie ce îţi place. :)/>

#3 User is offline   cominas Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 74
  • Joined: 20-November 10
  • Location:Bucuresti
  • Car:E90 325i

Posted 21 November 2010 - 07:43 PM

View Postmiha7901, on 30 October 2010 - 09:44 PM, said:

Sall, as vrea sa aflu cateva opinii legate de culoarea masinii, nu stiu ce sa aleg: miercuri vreau sa cumpar una dintre masini( 520i E60), deci voi ce ziceti sa aleg intre un albastru metalizat cu piele bej si insertii lemn si un negru metalizat cu piele neagra si insertii lemn, restul optionalelor ar fi cam in favoarea albastrului metalizat( faruri adaptive, scaune incalzite , xenon) , etc..Va multumesc anticipat , sper sa va dati cu parerea, sa aveti drumuri curate va doresc, sall. :mellow:/> :worshipbmwi:/>


Am neagra cu piele alba la interior, deci cred ca as schimba putin si as alege cu drag albastrul metalizat...

#4 User is offline   Bogdan M. Icon

  • Senior
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 3,197
  • Joined: 03-September 09
  • Location:Bucureşti

Posted 21 November 2010 - 08:57 PM

Cumpăra maşina cea mai dotată şi în starea tehnică cea mai bună.

#5 Guest_poleposition_*

  • Group: Guests

Posted 21 November 2010 - 09:42 PM

Pai da, la motorizarea aia, numai dotarile il mai salveaza... macar sa ia ochii la revanzare.

Asa era al lui mirceagsm, o gramada de dotari, doar ca avea pocnitoarea aia de motor.

This post has been edited by poleposition: 21 November 2010 - 09:43 PM


#6 User is offline   CS79MYH Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 55
  • Joined: 17-November 10
  • Location:bucuresti
  • Car:bmw

Posted 22 November 2010 - 01:57 AM

Sall, a mea e tot albastra si e misto rau culoarea, da bine daca ai si geamuri negre se asorteaza super,eu asa am,a mea e full options, iar ca motorizare la fel 520i E60, nu e o masina de curse dar ptr un om normal care se foloseste de masina in scopul ptr care a fost creata cred ve-i fi pe deplin satisfacut , eu sunt ,sa ai noroc si numai bine ,pa pa. ^_^/>

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users