BMW AUTO FORUM: cat de riscant e sa cumperi o masina de la hendler??? - BMW AUTO FORUM

Jump to content

Page 1 of 1

cat de riscant e sa cumperi o masina de la hendler???

#1 User is offline   miha7901 Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Banned
  • Posts: 11
  • Joined: 22-October 10
  • Car:BMW

Posted 31 October 2010 - 01:26 AM

Sall all, ce sfaturi imi puteti da , de ce toata lumea se fereste de vanzatorii hendleri de pe autoscout.de sau mobile.de???ce sa iau in calcul daca totusi ma hotarasc sa cumpar masina de la hendler?? va multumesc!!! toate bune :worshipbmwi:/>

#2 User is offline   miha7901 Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Banned
  • Posts: 11
  • Joined: 22-October 10
  • Car:BMW

Posted 31 October 2010 - 01:20 PM

din cate vad e riscant sa pui o intrebare pe forum , ca poti astepta mult si bine ca nu iti raspunde nimeni , vai si amar
am crezut altceva despre acest forum , multumesc
Va salut !!!

#3 User is offline   Raziel Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Banned
  • Posts: 77
  • Joined: 15-September 09
  • Car:E46 316

Posted 31 October 2010 - 02:02 PM

pai de ce se fereste lumea de handleri? pai tu de ce te-ai feri de samsarii de masini de la noi?
intradevar e o diferenta intre un handler neamt si unul roman, dar e plin si la ei de arabi, turci etc, care vand tot felul de masini "masluite"

nu inteleg de ce te ataci asa, ca n-a sarit lumea cu numere de telefon de la handleri seriosi, sau?

This post has been edited by Raziel: 31 October 2010 - 02:03 PM


#4 User is offline   stefan_t Icon

  • Pasionat non-staff
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 275
  • Joined: 28-January 10
  • Location:Ploiesti
  • Car:e36, 325i cabrio

Posted 31 October 2010 - 02:25 PM

View PostRaziel, on 31 October 2010 - 02:02 PM, said:

pai de ce se fereste lumea de handleri? pai tu de ce te-ai feri de samsarii de masini de la noi?
intradevar e o diferenta intre un handler neamt si unul roman, dar e plin si la ei de arabi, turci etc, care vand tot felul de masini "masluite"

nu inteleg de ce te ataci asa, ca n-a sarit lumea cu numere de telefon de la handleri seriosi, sau?

cred ca se astepta ca la 12 noaptea sa stam toti pe forum sa ii dam lui raspunsuri....tanarul meu ucenic, daca nu inveti sa ia rabdare, nu vei face nimic in viata... :rolleyes:/>

#5 User is offline   miha7901 Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Banned
  • Posts: 11
  • Joined: 22-October 10
  • Car:BMW

Posted 31 October 2010 - 07:45 PM

Stai linistit tinere ca nu-i problema daca stai tu sa dai raspunsuri sau nu pe forum , oricum un raspuns concret la intrebarile ce le pune cineva nu prea se primeste inapoi , multe dintre ele sunt aberatii,de la baieteiii de bani gata , asta e altii au , altii stau si se uita , iar altii se dau rotunzi si ei sunt patrati , drumuri bune va doresc si poate sa aveti parte vreodata sa munciti asa cum muncesc eu pentru ce am si atunci sa va vad daca va ingrijorati sau nu cand e vb sa dati o avere pe o masina , fie ea si BMW , salut cu respect , ptr ca eu il am nu mi l-am pierdut printre teancurile de Euro ale tatalui meu asa cum la voi din pacate sa intamplat , :worshipbmwi:/>

#6 User is offline   grozadan Icon

  • Junior
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 498
  • Joined: 15-September 09
  • Location:Bucuresti/Cluj Napoca
  • Car:E39 530d touring 2001

Posted 31 October 2010 - 07:54 PM

astea de unde le-ai mai scos? oricum se scrie "handler"

#7 Guest_poleposition_*

  • Group: Guests

Posted 31 October 2010 - 08:09 PM

Ce agitat e asta micu' :lol:/>

#8 User is offline   Bogdan M. Icon

  • Senior
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 3,197
  • Joined: 03-September 09
  • Location:Bucureşti

Posted 31 October 2010 - 09:01 PM

View Postmiha7901, on 31 October 2010 - 01:20 PM, said:

din cate vad e riscant sa pui o intrebare pe forum , ca poti astepta mult si bine ca nu iti raspunde nimeni , vai si amar
am crezut altceva despre acest forum , multumesc
Va salut !!!


Eu cred că exagerezi.

Acest forum este gratuit, nu ai plătit nici un leu ca să primeşti un serviciu în schimb, prin urmare nu ai de ce să te plângi.

Nu ştiu unde ai auzit tu că lumea se fereşte de handleri.

Atunci când cumperi o maşină din Germania trebuie să fii la fel de atent ca în România, ţepe se pot lua peste tot.

#9 User is offline   miha7901 Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Banned
  • Posts: 11
  • Joined: 22-October 10
  • Car:BMW

Posted 31 October 2010 - 11:54 PM

View Postgrozadan, on 31 October 2010 - 07:54 PM, said:

astea de unde le-ai mai scos? oricum se scrie "handler"

ok nu-i problema cum am scris se vede treaba ca te-ai cam iritat ,nah asta e viata mergi inainte ,daca scriam corect tot ai fi inteles nu, ( cu siguranta) , drumuri bune :worshipbmwi:/>

View PostCiupanezu, on 31 October 2010 - 09:01 PM, said:

Eu cred că exagerezi.

Acest forum este gratuit, nu ai plătit nici un leu ca să primeşti un serviciu în schimb, prin urmare nu ai de ce să te plângi.

Nu ştiu unde ai auzit tu că lumea se fereşte de handleri.

Atunci când cumperi o maşină din Germania trebuie să fii la fel de atent ca în România, ţepe se pot lua peste tot.

Ai foarte mare dreptate , insa nu in totalitate,cred ca pot sa imi exprim punctul de vedere cum cred si cum vreau eu de cuviinta,chiar daca acest forum este gratuit, nu am adus injurii cred si am raspuns in masura in care am primis raspuns ,oricum va multumesc ,insa inca o data mi-am dat seama de un lucru:: ROMANIA tot 'romanie" este,eu va salut cu respect drumuri bune :worshipbmwi:/>

[quote name='poleposition' date='31 October 2010 - 08:09 PM' timestamp='1288548573' post='20546']
Ce agitat e asta micu' :lol:/>
[/quote Ce mult mi-as dori sa imi spui lucrurile astea in fata ..., pe virtual toata lumea se crede ( imparat) mai nasol cand te uiti ochi in ochi , fii barbat , si poate putin mai pertinent,drumuri bune :worshipbmwi:/>

#10 User is offline   grozadan Icon

  • Junior
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 498
  • Joined: 15-September 09
  • Location:Bucuresti/Cluj Napoca
  • Car:E39 530d touring 2001

Posted 31 October 2010 - 11:58 PM

cred ca esti singurul iritat de aici ;)/>

#11 User is offline   Bavaria Icon

  • Pasionat
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 1,939
  • Joined: 07-September 09
  • Car:BMW
  • Motorcycle:0

Posted 01 November 2010 - 03:43 AM

Unde sunt teancurile de euro, sa le vad si eu.Attached File  popcorn.gif (2.85K)
Number of downloads: 2

#12 User is offline   Myx Icon

  • Junior
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 181
  • Joined: 17-November 09

Posted 01 November 2010 - 08:17 AM

View Postmiha7901, on 31 October 2010 - 01:20 PM, said:

din cate vad e riscant sa pui o intrebare pe forum , ca poti astepta mult si bine ca nu iti raspunde nimeni , vai si amar
am crezut altceva despre acest forum , multumesc
Va salut !!!


mai bine ne spui cine esti din partea cealalta . Nu are rost caterinca asta :)/> Ori suntem golani ori ....tacem dracu din gura

This post has been edited by Myx: 01 November 2010 - 08:17 AM


#13 User is offline   Bogdan M. Icon

  • Senior
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 3,197
  • Joined: 03-September 09
  • Location:Bucureşti

Posted 01 November 2010 - 11:03 AM

View Postmiha7901, on 31 October 2010 - 11:54 PM, said:

Ai foarte mare dreptate , insa nu in totalitate,cred ca pot sa imi exprim punctul de vedere cum cred si cum vreau eu de cuviinta,chiar daca acest forum este gratuit, nu am adus injurii cred si am raspuns in masura in care am primis raspuns ,oricum va multumesc ,insa inca o data mi-am dat seama de un lucru:: ROMANIA tot 'romanie" este,eu va salut cu respect drumuri bune :worshipbmwi:/>


Dacă ai chef de scandal, să fii sănătos, aici încercăm să discutăm într-o atmosferă prietenească.

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users