BMW AUTO FORUM: probleme anvelope iarna ( a venit iarna si zici ca nu are masina cauciucuri asa naspa sta pe drum) - BMW AUTO FORUM

Jump to content

probleme anvelope iarna ( a venit iarna si zici ca nu are masina cauciucuri asa naspa sta pe drum)

#41 User is offline   CS79MYH Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 55
  • Joined: 17-November 10
  • Location:bucuresti
  • Car:bmw

Posted 18 December 2010 - 01:02 AM

View PostCS79MYH, on 17 December 2010 - 04:45 PM, said:

Eu folosesc masina in scopul ptr care a fost creata,eu nu am spus decat ca unde merg cu Seatul tractiune pe fata cu BMW-ul nu merg ( dealuri , vai etc.) banuiesc ca te-ai iritat degeaba .Faci parte din categoria celor care numai drifturi viseaza , asa-i ori ba.pa

PS. Vorbeste in numele tau,ok!?

#42 User is offline   CS79MYH Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 55
  • Joined: 17-November 10
  • Location:bucuresti
  • Car:bmw

Posted 18 December 2010 - 01:43 AM

View Postchiciuc, on 17 December 2010 - 09:25 AM, said:

multumesc, ca ai pus pozele.Ti-am zis asa, pt ca in primele poze se vedeau mai mult jantele.
"carne" e buna.
A nins ieri si pe seara am iesit la distractie, la inceput am avut o senzatie de nesiguranta, apoi fara o bruschez totul a fost ok. Pana in la aeroport (e o pista inchisa unde se petrec distractiile) am mers frumos si s-a comportat bine. Pe aeroport a fost fun.

Incearca alt BMW cu alte anvelope. Sa-ti faci o parere.

Salut,astazi am condus un 525 de la reprezentanta,e la fel cu masina mea .Merge,dar ce cred eu, voi nu ati inteles exACT ce am vrut sa aflu eu.M-am referit la faptul ca " nu am putut urca o panta nu extraordinar de abrupta ,ce este esential in toata povestea si voi nu ati inteles: zapada s-a asternut dar era foarte floscaita(era prima data cand a nins anul acesta)pe zapada batatorita merge foarte bine masina,totul e sa nu o bruschezi.Va rog sa nu va suparati poate in cateva posturi mi-am iesit din fire dar multi isi dau cu presupusul fara sa stie pe ce lume traiesc.pa :navbits_start:/>

#43 User is offline   TOM Icon

  • E39 DSP Master
  • PipPipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 628
  • Joined: 20-September 09

Posted 18 December 2010 - 02:04 AM

sper ca nu esti suparat si pe tine acum..........


PS: referitor la penultimul post

This post has been edited by TOM: 18 December 2010 - 02:05 AM


#44 User is offline   CS79MYH Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 55
  • Joined: 17-November 10
  • Location:bucuresti
  • Car:bmw

Posted 18 December 2010 - 02:34 AM

View PostTOM, on 18 December 2010 - 02:04 AM, said:

sper ca nu esti suparat si pe tine acum..........


PS: referitor la penultimul post

Stii ce am observat,tu si inca cativa va bagati ca chilotii in c_r' in seama si postati numai la caterinca.In plus numai anonimi"""ca de aceea va tine" sa postati.Eu am iesit din balacareala asta ,va las sa va desfasurati in voie.pa .PS: CIUPANEZULE, poate in viitor reusesti sa mai temperezi din tinereii'' acestia , in a nu mai posta aberatii si a instiga,rolul forumului e cu totul altul.pa.

#45 User is offline   paul Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Banned
  • Posts: 34
  • Joined: 23-September 09

Posted 18 December 2010 - 03:01 AM

Ai dreptate, am observat si eu ca cei care nu sunt de acord cu tine sunt dusi. pa.
Si trebuie temperati toti tinereii astia care au o opinie diferita fata de a ta. Cred ca ar trebui cumva speriati sau amenintati sa-si bage mintile in cap, eventual sa le dea ciupanezu niste telefoane sau sa le faca niste vizite sa se termine cu aceste instigari.

#46 User is offline   Myx Icon

  • Junior
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 181
  • Joined: 17-November 09

Posted 18 December 2010 - 11:04 AM

View PostCS79MYH, on 17 December 2010 - 04:45 PM, said:

Eu folosesc masina in scopul ptr care a fost creata,eu nu am spus decat ca unde merg cu Seatul tractiune pe fata cu BMW-ul nu merg ( dealuri , vai etc.) banuiesc ca te-ai iritat degeaba .Faci parte din categoria celor care numai drifturi viseaza , asa-i ori ba.pa


eu am 54 ani , nu fac drifturi

pa , pa pa

This post has been edited by Myx: 18 December 2010 - 11:05 AM


#47 User is offline   Bogdan M. Icon

  • Senior
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 3,197
  • Joined: 03-September 09
  • Location:Bucureşti

Posted 18 December 2010 - 12:30 PM

View PostCS79MYH, on 18 December 2010 - 02:34 AM, said:

Stii ce am observat,tu si inca cativa va bagati ca chilotii in c_r' in seama si postati numai la caterinca.In plus numai anonimi"""ca de aceea va tine" sa postati.Eu am iesit din balacareala asta ,va las sa va desfasurati in voie.pa .PS: CIUPANEZULE, poate in viitor reusesti sa mai temperezi din tinereii'' acestia , in a nu mai posta aberatii si a instiga,rolul forumului e cu totul altul.pa.


Atâta timp cât nimeni nu te înjură sau jigneşte, eu nu mă bag.

Pe un forum trebuie să existe libertatea la opinie, să se discute cât mai liber, în limite civilizate.

Este evident că pneurile de iarnă sunt utile iarna.
Dacă tu crezi altceva, e doar problema ta, însă n-ai de ce să te superi pentru că unii îţi spun asta, e doar realitatea.

#48 User is offline   CS79MYH Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 55
  • Joined: 17-November 10
  • Location:bucuresti
  • Car:bmw

Posted 18 December 2010 - 02:29 PM

View PostCiupanezu, on 18 December 2010 - 12:30 PM, said:

Atâta timp cât nimeni nu te înjură sau jigneşte, eu nu mă bag.

Pe un forum trebuie să existe libertatea la opinie, să se discute cât mai liber, în limite civilizate.

Este evident că pneurile de iarnă sunt utile iarna.
Dacă tu crezi altceva, e doar problema ta, însă n-ai de ce să te superi pentru că unii îţi spun asta, e doar realitatea.

Da e libertate la opinie ,(nu ma jigneste nimeni ...?,pai cand eu spun ca fac40mii km minim pe an cu masini tractiune pe fata , vine unu si spune ca nu stiu sa conduc, conduc fratilor unde vreti am expus o parere m-am gandit ca poate nu sunt cauciucurile de calitate ,e clar ca tractiunea pe spate tot tractiune pe spate este, atata tot ) e inteleasa foarte prost si de catre tine , la fel face si politia ( intervine cand esti mort sau ingropat) asa faci si tu intervii dupa ce se ajunge la alte alea dar de faptul ca am pus poze cu pneurile le-am masurat si au 7mm si tot sunt contrazis.Tot ce am inteles acum e ca orice as scrie eu sau altcineva despre aceia care abereaza tot nu ve-i lua masuri, incearca sa vizualizezi toate posturile tuturor si ai sa vezi ce vreau sa spun .

This post has been edited by CS79MYH: 18 December 2010 - 02:30 PM


#49 User is offline   io's® Icon

  • Junior
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • Posts: 393
  • Joined: 17-September 09
  • Location:Bucureşti 44°26'05.71N 26°08'12.70E
  • Car:black sedan e46 & red/white Coop'

Posted 18 December 2010 - 02:50 PM

daca faci 40k km /an cand mai ai timp sa scrii si pe forum ? :P/>

#50 User is offline   CS79MYH Icon

  • Novice
  • PipPip
  • Group: Members
  • Posts: 55
  • Joined: 17-November 10
  • Location:bucuresti
  • Car:bmw

Posted 18 December 2010 - 02:57 PM

View Postio, on 18 December 2010 - 02:50 PM, said:

daca faci 40k km /an cand mai ai timp sa scrii si pe forum ? :P/>

Daca urmare-ai istoricul posturilor mele ai fi vazut ca am facut 90mii km in ultimii 2 ani asa ca nu te mai da destept.Nu am spus asta ca o lauda , altii au multi mai multi km decat mine facuti,dar ce sa intelegi tu si altii ca tine .Eu am spus ca am facut km aceia sa pot fi inteles ( adica sunt sofer nu plastelina si nu vb fara sa stiu.Abtine-te anomimule.

#51 User is offline   Bogdan M. Icon

  • Senior
  • Icon
  • Group: Admin
  • Posts: 3,197
  • Joined: 03-September 09
  • Location:Bucureşti

Posted 18 December 2010 - 03:31 PM

View PostCS79MYH, on 18 December 2010 - 02:29 PM, said:

Da e libertate la opinie ,(nu ma jigneste nimeni ...?,pai cand eu spun ca fac40mii km minim pe an cu masini tractiune pe fata , vine unu si spune ca nu stiu sa conduc, conduc fratilor unde vreti am expus o parere m-am gandit ca poate nu sunt cauciucurile de calitate ,e clar ca tractiunea pe spate tot tractiune pe spate este, atata tot ) e inteleasa foarte prost si de catre tine , la fel face si politia ( intervine cand esti mort sau ingropat) asa faci si tu intervii dupa ce se ajunge la alte alea dar de faptul ca am pus poze cu pneurile le-am masurat si au 7mm si tot sunt contrazis.Tot ce am inteles acum e ca orice as scrie eu sau altcineva despre aceia care abereaza tot nu ve-i lua masuri, incearca sa vizualizezi toate posturile tuturor si ai sa vezi ce vreau sa spun .


Eu nu am rolul de a apăra orgoliul cuiva.

Eu vreau doar să am un forum pe care se poate discuta civilizat, atât.

Nu sunt nici poliţist, nici miliţian şi nici jandarm.

Eu nu sunt în măsură să cenzurez posturile cuiva atâta timp cât nu conţin înjurături sau jigniri.

------

Topicul se închide la cererea iniţiatorului.

http://img6.imageshack.us/img6/4418/closedp.gif

  • (3 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users